POPIS POZVANIH UČENIKA I MENTORA NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI 2018

Autor: Danica Barbir, 19. 2. 2018.

OSNOVNA ŠKOLA TRNJANSKA

ZAGREB, Trnjanska cesta 99

Email: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com

KLASA: 602-02/16-01/04

URBROJ: 251-201-16-2

U Zagrebu  19. veljače  2018.

POVJERENSTVO GRADA ZAGREBA ZA

PRIPREMU I PROVEDBU NATJECANJA

UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA IZ POVIJESTI

OSNOVNIM ŠKOLAMA GRADA ZAGREBA

PREDMET:   Popis učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz

povijesti za učenike osnovnih  škola  Grada Zagreba

Poštovani,

nakon uvida u učeničke radove Povjerenstvo poziva učenike s popisa u privitku na

Županijsko natjecanje iz povijesti za učenike 7. i 8. razreda koje će se održati u srijedu,

7. ožujka 2018. u Osnovnoj školi Trnjanska s početkom u 10:00.

Županijsko povjerenstvo je donijelo sljedeću odluku:

• Na županijsko natjecanje iz povijesti za 7. razred pozivaju se učenici koji imaju postotak riješenosti testa 62 % i više.
  • Na županijsko natjecanje iz povijesti za 8. razred pozivaju se učenici koji imaju postotak riješenosti testa 68 % i više.

S obzirom na to da su neki učenički radovi pogrešno ispravljeni  i neispravno bodovani, Županijsko povjerenstvo je korigiralo neke bodove.

Raspored učenika po učionicama, popis učitelja mentora zaduženih za dežurstvo u učionici kao i popis učitelja mentora zaduženih za ispravljanje testova u 7. i 8. razredu objavit ćemo na našoj web-stranici najkasnije do 2. ožujka 2018.

Ujedno molim sve kolege ravnatelje mentora koji imaju zaduženje na samom natjecanju da taj dan svoje učitelje oslobode nastave.

U prilogu Vam dostavljamo:

•  popis  učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz povijesti
  • program Županijskog natjecanja iz povijesti za učenike 7. i 8. razreda

Želimo puno uspjeha svim učenicima i njihovim mentorima!

S poštovanjem,

Predsjednica Županijskog povjerenstva