SLUŽBENI REZULTATI - ŽUPANIJSKOG NATJECANJE IZ POVIJESTI 2019.

Službeni rezultati Županijskog natjecanja iz povijesti za učenike 7. i 8. razreda osnovih škola Grada Zagreba - u prilogu.

REPUBLIKA HRVATSKA

GRAD ZAGREB

OSNOVNA ŠKOLA TRNJANSKA

10 000 Zagreb, Trnjanska cesta 99

Tel: (01) 6050-204 – Tel. fax. 6155-496

E-MAIL: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com

U Zagrebu 1. ožujka 2019.

POVJERENSTVO GRADA ZAGREBA ZA PRIPREMU I PROVEDBU NATJECANJA UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA IZ POVIJESTI

Županijsko natjecanje iz povijesti održat će se 8. ožujka 2019. u OŠ Trnjanska.

U prilogu se nalaze:

1. popis mentora za dežurstvo u učionicama i ispravljanje testova
  2. raspored učenika po učionicama s rasporedom dežurnih mentora
  3. program natjecanja

Napomena:

U slučaju spriječenosti mentora u obavljanju zaduženja, molimo obavijestiti organizatora na mail: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com do 5. ožujka 2019.

Također molimo mentore koji nisu poslali suglasnosti za mentore da ih donesu 8. 3. 2019.

_______________________________

____________________________________________

OSNOVNA ŠKOLA TRNJANSKA

ZAGREB, Trnjanska cesta 99

E-mail: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com

KLASA: 602-02/19-01/04

URBROJ: 251-201-19-1

U Zagrebu 15. siječnja 2019.

POVJERENSTVO GRADA ZAGREBA ZA

PRIPREMU I PROVEDBU NATJECANJA

UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA IZ POVIJESTI

OSNOVNIM ŠKOLA MAGRADA ZAGREBA

koje provode školsko natjecanje iz povijesti

PREDMET: Školska i županijska natjecanja iz povijesti 2019.

Poštovani,

Osnovna škola Trnjanska i ove godine domaćin je županijskog natjecanja iz povijesti za učenike sedmih i osmih razreda u Gradu Zagrebu.

Školsko natjecanje iz povijesti  održat će se  u petak, 8. veljače 2019. u 13 sati.

Osnovne škole koje se žele natjecati na školskoj razini dužne su se prijaviti školi domaćinu najkasnije do 1. 2. 2019.  na e-mail adresu: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com na prijavnici koja se nalazi u privitku.

Sve detaljne informacije i obrasce vezane uz natjecanje iz povijesti možete naći u KATALOGU NATJECANJA I SMOTRI  UČENIKA I UČENICA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA RH U 2019. NA MREŽNIM STRANICAMA AGENCIJE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE www.azoo.hr

NAPOMENA:

. xls tablica je preuzeta s internetskih stranica AZOO-a (WWW.azoo.hr) pod Natjecanja i smotre/Upute i obavijesti).

Važno je pridržavati se uputa za popunjavanje i u njoj ne raditi dodatna formatiranja. Svi podaci moraju biti uneseni kako to format zahtijeva i svako odstupanje od zadanog će prouzročiti nemogućnost upisa rezultata u navedene sustave NISpuSŠ i NISpVU, odnosno bit će iskazan kao pogreška u sustavu.

Škole moraju u priložene xls tablice upisati  sve učenike koji sudjeluju na natjecanju. Učenike je potrebno upisati u xls tablicu počevši od najniže razine. Ispunjena tablica za određeno natjecanje prosljeđuje se organizatoru više razine natjecanja  nakon održanog natjecanja  (primjerice, nakon održane školske razine tablice se šalju organizatoru - školi domaćinu županijske razine elektroničkim putem.

U .xls  tablici se obavezno moraju unijeti sljedeći podati: OIB, ime,prezime, školska godina, broj kategorije, razred, ime i prezime mentora, šifra škole, grad, broj županije i županija.

NOVO:

Roditelj ili skrbnik maloljetnog učenika potpisuje IZJAVU o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu osobnih podataka učenika u svrhu sudjelovanja na natjecanju/smotri  što je uvjet za pristupanje natjecanju/smotri. IZJAVU  učenik predaje mentoru koji ju čuva u školi do kraja školske godine ( IZJAVA u prilogu).

Također, mentor potpisuje IZJAVU u svoje ime i čuva je s izjavom roditelja u školi ( izjava u prilogu).

Molimo Vas da dobro proučite Katalog jer se nepotpune prijave i prijave koje nisu u skladu s uputama neće razmatrati.

Školama koje su se prijavile za školsko natjecanje, Povjerenstvo će elektronskim putem poslati ispitne materijale za provedbu školskog natjecanja.

Nakon provedenog  školskog natjecanja sve škole koje su sudjelovale na natjecanju trebaju:

1. Najkasnije do utorka, 12. veljače 2019. poslati elektroničkom poštom, isključivo na e-mail: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com
  • Prilog 1- ispunjenu excel (.xls) tablicu (u prilogu) s rezultatima školskog natjecanja.

1. Najkasnije do četvrtka, 14. veljače 2019. sve škole koje su sudjelovale na ovoj razini natjecanja trebaju na adresu OŠ Trnjanska, Trnjanska cesta 99, 10000 Zagreb  dostaviti preporučenom poštom ili osobno:
  • Prilog 3 -  popis učenika predloženih za županijsko natjecanje i rezultate prvih 5 mjesta za 7.razed i 8.razred
  • Prilog 2 - izvješće školskog povjerenstva
  • Sve testove predloženih učenika sa „zaklamanim“obrascem za zaporku (Prilog zaporka).

Navedeni dokumenti moraju sadržavati pečat škole i potpis odgovorne osobe.

Nakon što županijsko povjerenstvo pregleda sve ispitne materijale i testove, popis učenika koji se pozivaju na županijsko natjecanje objavit će najkasnije do srijede  20. veljače 2019. na web stranici: www.os-trnjanska-zg-skole.hr

Škole su dužne imenovati mentore koji će biti u pratnji učenika kako bi županijsko povjerenstvo moglo  sastaviti popis zaduženja učitelja na natjecanju (dežurstvo u učionicama i ispravljanje testova)

Nekoliko dana prije natjecanja Tajnik povjerenstva objavit  će zaduženja učitelja na web-stranici: www.os-trnjanska-zg-skole.hr  i raspored učionica s popisom učenika.

U prilogu:

• dopis
  • prijavnica za natjecanje
  • .xls tablica
  • izjava za roditelja
  • izjava za mentora
  • pravila o zaštiti osobnih podataka
  • šifrarnik škola
  • šifrarnik kategorija

Predsjednik  Županijskog povjerenstva

Nada Šimić, prof.

Tajnik Županijskog povjerenstva

Marin Marko Marendić, prof.