Bonton na projektnom danu

Autor: NIKOLINA DRAGIČEVIĆ, 30. 4. 2012. 10:14

Bonton se mijenjao kroz povijest, postoji bonton za stolom i u razredu, bonton na internetu, bonton pri izvođenju pokusa, glazbeni bonton, pa čak i turistički bonton. Sve smo to imali prilike saznati prošli petak kada se u našoj školi održao projektni dan na temu bontona. U provedbi su sudjelovali svi razredi koji su svojim projektima pristupili vrlo ozbiljno i raznovrsnim igrokazima, prezentacijama, pokusima, plakatima pokazali nam što sve bonton podrazumijeva i potrudili se da nam taj dan bude što zanimljiviji i zabavniji.

Projektni dan "SVE KROZ GLAZBU-GLAZBA KROZ SVE"

Autor: Branislav Mihajlovski, 13. 4. 2011. 11:24

17. ožujka 2011. u našoj je školi održan projektni dan s temom „Sve kroz glazbu,glazba kroz sve“.                                                                                                      Učenici nižih i viših razreda prikazali su svoje tematske projekte a mi smo naučili koja je uloga glazbe u matematici, koja vrsta glazbe najbolje utječe na rast cvijeća i još mnoge zanimljivosti o glazbi koja uljepšava naš svakodnevni život.

Projekt "STARO TRNJE"

Autor: Branislav Mihajlovski, 16. 3. 2010. 11:23

Projektni dan održao se 18.03.2010..