preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trnjanska Zagreb

 > Naslovnica
Obavijesti

REZULTATI MEĐUNARODNOG LIKOVNOG NATJEČAJA "ŽIVOT UZ RIJEKU SAVU", 2019.

Autor: Danica Barbir, 2. 5. 2019.

Na Međunarodnom likovni natječaj na temu: “Život uz rijeku Savu“ koji je naša škola pokrenula s ciljem poticanja kritičkog i stvaralačkog izražavanja djece, učenika od I. do IV. razreda osnovnih škola, te podizanja svijesti o važnosti rijeke Save, pristiglo je 250 radova iz 33 škole, iz Republike Slovenije, Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije.

Pristiglo je puno izvrsnih radova i stručno povjerenstvo nije imalo nimalo lak posao. Ipak, najbolje je trebalo odabrati te u nastavku možete pročitati rezultate.

 

 

Stručno povjerenstvo u sastavu:

  • prof. art. Marijan Jakubin, metodičar likovne kulture
  • izv. prof. art. Luka Petrač
  • Biljana Petljak Zekić, mag. prim. educ. viša savjetnica
  • Jerica Gracin, prof. likovne kulture
  • Ivančica Tajsl Dragičević, mag. prim. obr., učiteljica savjetnica

odabralo je tri najuspješnija rada i deset pohvaljenih radova.

Budući da su tri najuspješnija rada, po procjeni povjerenstva, jednako dobri, odlučili su da sva tri prva mjesta budu ravnopravna i dobiju glavne nagrade. Svi nagrađeni i pohvaljeni bit će pozvani na svečanu priredbu kada ćemo im i uručiti njihove nagrade.

Svečana dodjela priznanja najuspješnijim i pohvaljenim radovima održat će se u Muzeju grada Zagreba 9. svibnja 2019. u 18:00.

Najboljim su proglašena tri rada sljedećih učenika:

  1. RUĐER ŽIVKOVIĆ, 1. razred, mentor: SAŠA BANIĆ, OŠ LOTRŠČAK, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  2. ZOYA SHITOV, 1. razred, mentorica: ANDREJA JURIČEV, OŠ MIROSLAVA KRLEŽE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  3. PAN LAJOVIC, 3. razreda, mentorica: MATEJA JAKOŠ VASLE, OŠ RODICA, DOMŽALE, REPUBLIKA SLOVENIJA

Pohvaljeni radovi su:

  1. MIA STAKIĆ, 1. razred, mentorica: BORKA PRUGOVEČKI, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  2. TIBOR ŠARČEVIĆ, 1. razred, mentorica: ANA IVANOVIĆ, OŠ dr. ANTE STARČEVIĆA, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  3. ANASTASIJA RADOVANOV, 2. razred, mentorica: DANIJELA GVOZDERAC, OŠ „DANILO BORKOVIĆ“, GRADIŠKA, BOSNA I HERCEGOVINA
  4. LARA GAJIĆ, 2. razred, mentorica: DANIJELA GVOZDERAC, OŠ „DANILO BORKOVIĆ“, GRADIŠKA, BOSNA I HERCEGOVINA
  5. FRAN ROTH, 2. razred, mentorica: MIRJANA DODIG, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  6. JAN ŠTULA, 2. razred, mentorica: OLJA NEDIĆ, OŠ RAPSKA, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  7. TARA TOPČAGIĆ, 3. razred, mentorica: TANJA RESMAN, OŠ LUKA-SESVETE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  8. DRAGUTIN ŠPOREC, 3. razred, mentorica: TANJA RESMAN, OŠ LUKA-SESVETE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  9. ALEN CEROVAC, 4. razred, mentorica: STANISLAVA BAKIĆ, OŠ IVE ANDRIĆA, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  10. IVANA SUNTEŠIĆ, 4. razred, mentorica: ŽELJKA ZAGORAC, OŠ BOROVJE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA

Hvala svima na sudjelovanju i trudu, nadamo se da se vidimo i sljedeće godine!




Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 11. 2016.

Ukupno: 85584
Ovaj mjesec: 1397
Ovaj tjedan: 127
Danas: 24
Anketa
Uz Savu najviše volim...




Korisni linkovi





Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
CMS za škole logo
Osnovna škola Trnjanska Zagreb / Trnjanska cesta 99, HR-10000 Zagreb / os-trnjanska-zg.skole.hr / ured@os-trnjanska-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju