RADIO SLJEME "KVARTOVSKE PRIČE" - GOSTOVANJE NAŠE UČITELJICE IVANČICE TAJSL DRAGIČEVIĆ POVODOM IZLOŽBE "TRNJE-PROSTOR I LJUDI"

Autor: Danica Barbir, 4. 5. 2018.

Kvartovske priče sjećanja su na način života i događaje koji su obilježili prošlost gradskih kvartova. Svjedočanstva Zagrepčana snimljena kroz projekt Muzeja grada Zagreba "Zagrebački kvartovi", obogaćena povijesnim crticama i glazbom, jedinstveni su dokumentarni trag o povijesti i identitetu grada.

Intervju s našom učiteljicom Ivančicom Tajsl Dragičević o OŠ Trnjanska i njenom djetinjstvu u Trnju snimljen je povodom izložbe „Trnje-prostor i ljudi“.