6.veljače 2018. - DAN SIGURNIJEG INTERNETA

Autor: Danica Barbir, 9. 2. 2018.

Ove smo godine Dan sigurnijeg interneta obilježili 6. veljače, a ovogodišnja tema je: „Stvaraj poštuj i poveži se: bolji internet počinje s tobom!“

Učenici naše škole uključili su se u obilježavanje ovoga dana koji organizira Centar za sigurniji internet. Osim različitih aktivnosti koje su se provodile cijeli tjedan:edukativnih videa i filmova, uređenje školskog panoa, izrada powerpoint prezentacije Internet bonton – pravila ponašanja na internetu, radionica o cyberbullying- u… učenici su sudjelovali i u internacionalnom online kvizu za djecu i mlade o sigurnosti na internetu.

Da biste vidjeli powerpoint prezentaciju "kliknite" na više.

Priloženi dokumenti:
preezentacija_7.r.pptx (1.90 MB)