GOSTOVANJE MLADENA KUŠECA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Danica Barbir, 2. 2. 2018.

U petak 2. veljače 2018. našu školu je posjetio književnik Mladen Kušec. Gostovao je u 1. razredu.

Kušec je prvašićima ispričao kako je postao pisac, govorio mi je o svojima pjesmama, knjigama i njihovom nastanku. Najavio je svoju novu slikovnicu “Tajne Medvednice” – priča o medvjediću, a odgajateljice i djeca iz dječjeg vrtića Ozana (Udruga Ozana) koji su, također, bili naši gosti na ovom književnom susretu, predstavili su medvjediće koje su njihove odgajateljice izradile.

Mladen Kušec je na sebi svojstven način približio svoje djelo malim knjigoljupcima koji su zainteresirano sudjelovali. Druženje je proteklo u razigranoj atmosferi, a završilo se autogramima našeg gosta i čajankom koju su za njega pripremili.