DRUŽENJE UČENIKA, RODITELJA I DJELATNIKA ŠKOLE (13. 6. 2017.)

Autor: Danica Barbir, 19. 6. 2017.

U utorak, 13. lipnja 2017., u našoj školi održana je svečanost povodom Dana škole kojom je naša škola proslavila 118. rođendan.

Zahvaljujući nesebičnom angažmanu Vijeća roditelja i predsjednici Vijeća roditelja gospođi Mariji Šuk, već 3. godinu zaredom, nakon školske priredbe, učenici, roditelji, bake, djedovi, prijatelji i djelatnici škole družili su se na školskom igralištu uz roštilj, kotlovinu, gulaš, kolače…. pjesmu i ples.

Ovim putem se zahvaljujemo svim roditeljima koji su podržali, pomogli i sudjelovali u organizaciji ove svečanosti na kojoj nije izostalo smijeha i radosti te se tako veselom i lijepom druženje veselimo i ubuduće.