NA ŠKOLI STVARALAŠTVA "NOVIGRADSKO PROLJEĆE" (6. - 13. travnja 2024.) SUDJELOVALI SU NAŠI UČENICI 6. RAZREDA PETRA DUIĆ I ROKO JERIN

Autor: Danica Barbir, 17. 5. 2024.

Škola stvaralaštva „Novigradsko proljeće“ smotra je stvaralaštva darovitih učenika osnovne škole koji se u sklopu izvannastavnih aktivnosti bave stvaralaštvom u jezično-umjetničkom području i učitelja koji su se istakli radom u jezično-umjetničkom području.

Škola okuplja darovite učenike iz Hrvatske motivirane za rad u kreativnim radionicama te ih potiče na stvaralački rad pod stručnim voditeljstvom.

Ove godine na „Novigradskom proljeću“ sudjelovali su naši učenici 6. razreda Petra Duić (literarna radionica) i Roko Jerin (scenska radionica) pod mentorstvom profesorice Vesne Dobrinić.