OBAVIJESTI  ZA TURISTIČKE AGENCIJE

Na ovoj stranici objavljivat će se svi javni pozivi turističkim agencijama za organizaciju jednodnevne i višednevne izvanučioničke nastave, prema "Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole".

Ponude se šalju na adresu škole:

OŠ Trnjanska

Trnjanska cesta 99

10 000 Zagreb

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

Obavijest o ponovljenom javnom pozivu za višednevnu terensku nastavu

Poštovani roditelji, učenici i turističke agencije,

Obavještavamo vas da Osnovna škola Trnjanska, Zagreb, Trnjanska cesta 99, organizira ponovljeni poziv za sudjelovanje u maturalnom putovanju. Nažalost, došlo je do propusta u prethodnom pozivu, te stoga ponovno pozivamo sve zainteresirane turističke agencije da se jave i dostave svoje ponude.
Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji.

U Zagrebu, 26. siječnja 2024.g.

PREDSJEDNIK
Krešimir Matošević

Poštovani,

Molimo Vas da na temelju priloženog obrasca dostavite Vaše ponude na adresu: Osnovna škola
Trnjanska, Trnjanska cesta 99, 10000 Zagreb
Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu u zatvorenoj omotnici s
naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude.

U Zagrebu, 29.1.2024.

Osnovna škola Trnjanska

Trnjanska cesta 99,

OBJAVA REZULTATA JAVNOG POZIVA ZA VIŠEDNEVNU TERENSKU NASTAVU

Na javni poziv 1/2024. (8. I 7. razred) pristiglo je 10 ponuda agencija za realizaciju višednevne terenske nastave osmog i sedmog razreda u šk. godini 2023./2024. Sve ponude su ispunjavale sve formalne uvjete definirane u javnom pozivu. Povjerenstvo je na sastanku održanom 16. veljače 2024. u 13.15 sati nakon razmatranja, izglasalo i donijelo odluku o prihvaćanju tri najpovoljnije ponude. One će biti predstavljene na roditeljskom sastanku koji će se održati 28.2.2024. godine u 18 sati.

Odabrane su ponude sljedećih agencija:

Agencija DND- Radost djeci,

Agencija Brioni d.o.o. i

Agencija TRAVELGO – Varaždin

Predsjednik Povjerenstva: Krešimir Matošević

U Zagrebu, 20.2.2024.

Osnovna škola Trnjanska

Trnjanska cesta 99

10 000 Zagreb

OBJAVA REZULTATA JAVNOG POZIVA ZA VIŠEDNEVNU TERENSKU NASTAVU, ŠIBENIK, 10.-12.6.2024.

Na roditeljskom sastanku održanom dana 28.2.2024. god. u 18.00 roditelji učenika 7. i 8. razreda odlučivali su između tri agencije. Tajnim glasovanjem većinom glasova roditelji učenika 7. i 8. razreda su izabrali  Agenciju DND- Radost djeci.

Zagreb, 29.2.2024.                      Predsjednik povjerenstva: Krešimir Matošević