SafeQuake BROŠURA

Autor: Danica Barbir, 11. 1. 2021.

Poštovani roditelji,

hvala svima koji su se uključili u humanitarnu akciju za potresom pogođena područja.

Iako je Banovina pretrpjela najveće štete, učestali potresi ostavili su posljedice na mnoge od nas.

Sam potres snažno se osjetio i u našem gradu. Sigurno se suočavate i s pitanjima kako najbolje pristupiti djeci, na koji im način objasniti što se događa i kako reagirati.

U prilogu se nalazi brošura Državne uprave za zaštitu i spašavanje o ponašanju tijekom potresa i zaštiti od učinaka potresa.

S poštovanjem,

ravnateljica