preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trnjanska Zagreb

 > Naslovnica
Naslovnica

REZULTATI MEĐUNARODNOG LIKOVNOG NATJEČAJA "ŽIVOT UZ RIJEKU SAVU", 2020..

Autor: Danica Barbir, 17. 6. 2020.

Na Međunarodni likovni natječaj na temu: “Život uz rijeku Savu“ koji je naša škola pokrenula s ciljem poticanja kritičkog i stvaralačkog izražavanja djece, učenika od I. do IV. razreda osnovnih škola, te podizanja svijesti o važnosti rijeke Save, pristiglo je 170 radova iz 27 škole, iz Republike Slovenije, Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije.

Pristiglo je puno izvrsnih radova i stručno povjerenstvo nije imalo nimalo lak posao. Ipak, najbolje je trebalo odabrati te u nastavku možete pročitati rezultate.

 

Stručno povjerenstvo u sastavu:

  • prof. art. Marijan Jakubin, metodičar likovne kulture
  • izv. prof. art. Luka Petrač
  • Biljana Petljak Zekić, mag. prim. educ. viša savjetnica
  • Jerica Gracin, prof. likovne kulture
  • Ivančica Tajsl Dragičević, mag. prim. obr., učiteljica savjetnica

odabralo je tri najuspješnija rada i deset pohvaljenih radova.

Budući da su tri najuspješnija rada, po procjeni povjerenstva, jednako dobri, odlučili su da sva tri prva mjesta budu ravnopravna i dobiju glavne nagrade. 

Najboljim su proglašena tri rada sljedećih učenika:

  1. JAN MARKANJEVIĆ, 2. razred, mentorica: ANKICA BUŠIĆ, OŠ ČUČERJE – PS DANKOVEC, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  2. SARA ŠKUNCA, 3. razred, mentorica: VLATKA BILANDŽIJA, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  3. DRAGUTIN ŠPOREC, 4. razred, mentorica: TANJA RESMAN, OŠ LUKA - SESVETE, REPUBLIKA HRVATSKA

Pohvaljeni radovi su:

  1. KARLA CESTAR, 1. razred, mentorica: ŽELJKA ZAGORAC, OŠ BOROVJE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  2. KLARA BRČIĆ, 2. razred, mentorica: ANA IVANOVIĆ, OŠ dr. ANTE STARČEVIĆA, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  3. FILIP OREŠKI, 2. razred, mentorica: ANA IVANOVIĆ, OŠ dr. ANTE STARČEVIĆA, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  4. RAMONA ŠORE, 3. razred, mentorica: MIRJANA DODIG, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  5. ANJA MARTINOVIĆ, 3. razred, mentorica: VLATKA BILANDŽIJA, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  6. BARBARA ŠTEFANEC, 3. razred, mentorica: VLATKA BILANDŽIJA, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  7. PEARL REBAC, 3. razred, mentorica: VLATKA BILANDŽIJA, OŠ ZAPRUĐE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA
  8. ESTER LAZARIĆ, 3. razred, mentorica: IRENA BARIĆ, OŠ MATO LOVRAK, NOVA GRADIŠKA , REPUBLIKA HRVATSKA
  9. DUNJA JOVANOVIĆ, 3. razred, mentorica: MARIJA GOLUBOVIĆ, OŠ “DOSITEJ OBRADOVIĆ”, UMKA, BEOGRAD, REPUBLIKA SRBIJA
  10. KARLO MARUNICA, 4. razred, mentorica: LJILJANA BEGOVIĆ, OŠ ČUČERJE, ZAGREB, REPUBLIKA HRVATSKA

 

​Hvala svima na sudjelovanju i trudu!

 




Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 11. 2016.

Ukupno: 121149
Ovaj mjesec: 4064
Ovaj tjedan: 208
Danas: 46
Anketa
Uz Savu najviše volim...




Korisni linkovi





Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
CMS za škole logo
Osnovna škola Trnjanska Zagreb / Trnjanska cesta 99, HR-10000 Zagreb / os-trnjanska-zg.skole.hr / ured@os-trnjanska-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju