Humanitarna akcija ,,Adventski kalendar solidarnosti''

Autor: Danica Barbir, 30. 12. 2022.

I ove godine naša OŠ Trnjanska sudjelovala je u humanitarnoj akciji Crvenog križa ,,Adventski kalendar solidarnosti''.

Cilj ove humanitarne akcije je bio prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za socijalni dućan Gradskog društva Crvenog križa Zagreb, a o kojem egzistencijalno ovisi veliki broj socijalno ugroženih građana.
Zbog aktualnih zbivanja potrebe su se značajno povećale i svaka donacija je neizmjereno potrebna i važna.
Akcija je u našoj školi trajala od 28. studenog do 21. prosinca 2022. godine.
Po završetku prikupljanja, učenici su pomagali u pakiranju donacija, a sve prikupljeno je naš domar, gospodin Hrvoje Šuk, 27. prosinca dostavio u skladište GDCK-a Zagreb, Heinzelova 64-66, Zagreb.

Zahvaljujemo svim djelatnicima škole, učenicima i roditeljima koji su sudjelovali u ovoj akciji.