UČENICI PREDMETNE NASTAVE NA TERENSKOJ NASTAVI "ZNANSTVENI PIKNIK"

Autor: Danica Barbir, 30. 9. 2019.

Učenici 5. – 8. razreda bili su 27. 9. 2019. na terenskoj nastavi „Znanstveni piknik“ u perivoju dvorca Stubički Golubovec u Donjoj Stubici.

U prekrasnom okruženju dvorca, na otvorenom prostoru, na više od sto izlagačkih/edukatorskih pozicija održavao se znanstveno popularni program - interaktivne radionice, izložbe, predavanja, prezentacije i sl.
Manifestaciju su organizirali Udruga Profesor Baltazar, Krapinsko-zagorska županija, Grad Donja Stubica, Institut Ruđer Bošković i CARNET.

Manifestacija tradicionalno uživa visoko pokroviteljstvo Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja i Grada Zagreba.