DAN TRNJA

Autor: Antonela Galista, 6. 6. 2019.

Dragi učenici i roditelji,

pozivamo Vas na tradicionalni  Dan Trnja na fontanama koji će se održati u subotu 8. lipnja 2019. od 17 do 23 sata. Ove godine našu će školu predstavljati učenici 2.a i 4.a razreda koji će nastupiti u 17.30 sati na velikoj pozornici sa 2 plesne točke. Također, škola će imati i svoj štand na kojem ćemo predstaviti predmete koje su učenici izrađivali na izvannastavnoj aktivnosti domaćinstvu.

Čestitamo Matei Zvonković, Marinu Šegi i Niki Hrastar čiji su radovi uvršteni u tri najbolja likovna rada u sklopu natječaja ''Moje Trnje, preko Trnja do zvijezda''. U kategoriji tri najbolja literarna rada uvršteni su radovi učenika Andrije Biloglava, Eve Glavinić i Azera Bešića. U 19.30 sati održat će se svečano uručenje pohvalnica i dodjela nagrada pobjednicima likovnog i literarnog natječaja koje molimo da dođu u pratnji roditelja.