POPIS POZVANIH UČENIKA I MENTORA NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI 2017.

Autor: Danica Barbir, 20. 2. 2017.

POVJERENSTVO GRADA ZAGREBA ZA PRIPREMU

I PROVEDBU NATJECANJA UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA IZ POVIJESTI

OSNOVNA ŠKOLA TRNJANSKA

ZAGREB, Trnjanska cesta 99

E-mail: zupanijsko.povijest.trnjanska@gmail.com

KLASA: 602-02/17-01/32

URBROJ: 251-201-17-2

U Zagrebu, 20. 02. 2017.

SVIM OSNOVNIM ŠKOLAMA

PREDMET:  POPIS UČENIKA ZA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI ZA

UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA

Poštovani,

Nakon uvida u učeničke radove Povjerenstvo poziva učenike s popisa u privitku na Županijsko natjecanje iz povijesti za učenike 7. i 8. razreda koje će se održati u utorak, 7. ožujka 2017. u Osnovnoj školi Trnjanska s početkom u 10.00 sati.

Županijsko povjerenstvo je donijelo sljedeću odluku:

• na  županijsko natjecanje iz povijesti za 7. razred pozivaju se učenici koji imaju postotak riješenosti testa 64 % i više.
  • na županijsko natjecanje iz povijesti za 8. razred pozivaju se učenici koji imaju postotak riješenosti testa 64 % i više.

S obzirom na to da su neki učenički radovi pogrešno ispravljeni i neispravno bodovani, Županijsko povjerenstvo je korigiralo neke bodove.

U prilogu dostavljamo popis pozvanih učenika i učitelja mentora za dan natjecanja.

Ujedno molim sve kolege ravnatelje mentora, koji imaju zaduženje na samom natjecanju, da taj dan svoje učitelje oslobode nastave.

Program za dan natjecanja, raspored učenika  po učionicama, popis učitelja mentora zaduženih za dežurstvo u učionici kao i popis učitelja mentora zaduženih za ispravljanje testova u 7. i 8. razredu  objaviti ćemo na našoj stranici najkasnije do  1. 3. 2017.

Predsjednica županijskog povjerenstva

Nada Šimić, prof.